Kar çiçekleri yuvarlak lif yapılışı

Kar çiçekleri yuvarlak lif yapılışı oldukça görselliği güzel lif modelimizi çeyizler ve siparişler için tercih edebilirsiniz. Kalan iplerinizi değerlendire bileceğiniz renk renk lif ipi yapabileceğiniz en şık lif modeli olduğunu düşünüyoruz.

Farklı lif örnekleri arayanlar içinde sayfamız oldukça geniş lif çalışmaları bulunmaktadır. Bir çok modeli sayfamızdan bulabilirsiniz. Takım lif modellerinden, yuvarlak, kare, kese lif çalışmaları ve yeni tasarım lif örneklerine kadar hepsi mevcuttur. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kar çiçekleri yuvarlak lif yapılışı

Kar çiçeği yuvarlak lif modeli

Malzemeler lif ipi

Tığ, Makas, İnci, İğne

Yapımı: Yıldız tekniği

Yapılışı İlk olarak altı fıstıkla başlayıp altı dilim hallinde yıldız tekniği beyaz ile toplam altı sıra örülür. Her dilim üstüne eksilterek üç sıra örülür her renk ile dilim kenarları tekli fıstıkla örerek tamamlanır. lif tabanı biter. Süsleme için yeşil renk ile çiçeğin sap ve yaprak kısmı örerken beş fıstıkla bir çiçek örülür. Çiçeği yeşil sap kısmına tutturulur inci dikilir. En son kenar oyası örülür bitirilir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda

Kar çiçekleri yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü ev işleri kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ