Karanfil Oya Örnekleri

Kenar oyaları, tülbentlere güzellik albeni katan, renklendiren bir alternatiftir. İsteyen herkes rahatlıkla kenar oyası yapabilir. Kenar oyaları geçmişten günümüze kadar gelmiş olup, değerini her dönem de korumuştur. Kenar oyaları çeyizlerimizin olmazsa olmazları arasında baş köşeyi almaktadır. Bir çeyizin en önemli unsuru kenar oyalı tülbentleridir. Anneler kızları için incelikle ve özenle hazırlamaktadır. Hem el emeği hem de annelerimizden bizlere yadigar miras olan bu kenar oyalarının modelleri, motifleri yıllar geçtikçe sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Eskiyle yeniyi bir araya getirerek bir çok özgün motif ortaya çıkarılmaktadır. El becerisi yüksek olan bayanlarımız bunları büyük bit zevkle yapmaktadır. Kenar oyaları hem göze hoş gelmekte hem de tülbentlere renk ahenk katmaktadır.

Eğer kenar oyası yapmak istiyorsanız ve elinizde yeni örnekler yoksa sitemizin dantel ve iğne oyası kenar modelleri kısmından  en yeni, en trend kenar oyası modellerine ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki ilgili sayfalarda bir çok kenar oyası örnekleri bulmak mümkündür. Allı, güllü, pullu, çiçekli nasıl tercih edecekseniz o tarz da örnekler bulmanız hiç de zor değildir. Biraz araştırarak çok rahatlıkla yeni örneklere ulaşabilirsiniz. En yeni oya örnekleri www.canimanne.com sitesinin kategorilerinde ve sosyal medya hesaplarında hergün düzenli olarak paylaşılmaktadır. Yapmak isteyen bayanlar buralardan bakarak yapabilir. Yapmayı bilmiyorsanız bile korkmayın yeter ki el beceriniz olsun örnekler detaylı bir şekilde video veya resimli anlatımla anlatılmaktadır. Sizde rahatlıkla takip edip örneklerini tülbentlerinizi işleyebilirsiniz.

Dantelin oyanın yeniden moda, trend olduğu şu günlerde sizde kendi tarzınızı, zevkinizi yansıtacak kenar oyaları denemeye ne dersiniz. Yapamam demeyin alın elinize şişinizi tığınızı deneyin ve kendi becerinizin farkında olun…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ