Kare bulmaca lif yapımı

Kare bulmaca lif yapımı

Kare bulmaca lif yapımı kare lif modellerinden vazgeçemeyenler için çok şık ve kullanışlı ve yapımı oldukça kolay olan isteyen her kezin örebileceği bir kare lif modeli olmuş,

Lif modellerinde özellikle kare lifleri tercih eden hanımlarımız için bir çok modeller hazırlanmaktadır. Farklı kare lif örneklerine canimanne.com sayfası ve yazımızın içindeki linklerden ulaşa bilirsiniz.

Kız çeyizlerinin vazgeçilmezi olan lif modelleri annelerimizin özenerek yaptığı belkide sayısını unuttuğu bir birinden farklı lif yapılışları bulunmaktadır. Her geçen gün farklı örneklerin tasarımları ortaya çıkmaktadır. Sizlerde yeni tasarım lif örneklerini kaçırmak istemiyorsanız bizleri takip etmeye devam edin.

Lif modelimizi farklı renklerde yapabilir ve kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz. İp markası sizlerin tercihidir çoğunlukla ip ve tığ seçimi farklılık göstermektedir.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça kolaylık sağlayacaktır. Bir çok modelimiz video anlatımı sitemizde mevcuttur. Öğrenecek arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletirken sipariş alan hanımlarımıza bol bol sipariş dileklerimi iletiyorum.

Yeni güzel lif çalışmalarında tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle, keyifli kış gününde güzel lif yapılışları huzur veren bir gün dileğiyle hoşçakalın..

Kare bulmaca lif yapımı detayları

Kare bulmaca lif modeli için gerekli malzemeler

7 Numara tığ seçimi,

3 Renk lif ipi gerekli olan,

Kare bulmaca lif modeli yapılışı

İkili fıstık lif tekniği ile orta kısmından 4 fıstık eninde 4 fıstık boyunda bir parça örerek başlanan bir model,

Bu küçük kare parçanın her bir köşesinden 3 fıstık enine 3 fıstık boyunda bir birine birleşik parçalar örüyoruz.

Farklı renklerde iplerle örülen kısmın etrafını örerek modeli oluşturuyoruz.

Son olarak renkli fıstıklı kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif yapılışları ve örneklerinin daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Kare bulmaca lif modeli yapılışının video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü Günlüğüm kanalına bu güzel kare lif örneği için çok teşekkür ediyorum.

 

blank

Kare bulmaca lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ