Kare çok beğenilen lif yapılışı

Kare çok beğenilen lif yapılışı çok beğenilen istek alan lif modeli yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Lif modellerinin en çok istek alan şık lif örneği kare beğenilen lif modeli yapımı hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında olmaktadır. Lif modelleri kızlarımızın çeyizlerini süslemeye devem ediyor. Kare lif modelimiz görselliği ile harika bir çalışma olarak sizlerin karşısında oluyor.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. İstenilen marka lif ipi tercih edilebilir. Elinizin örüş bicimine göre tığ seçimi daha rahat örmek adına kolaylık sağlayacaktır. İstenilen üç renk tercihi ile örülmüştür sizlerde kendi sevdiğiniz renklerde uygulaya bilirsiniz.

Banyo lifleri yapıp satış yapan arkadaşlarımız için kare çok beğenilen lif yapılışı bol bol siparişler getirmesi dileğiyle, farklı lif modelleri için canimanne.com sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En güzel lif modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımız için şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın.

Kare çok beğenilen lif yapılışı

Kare çok beğenilen lif modeli detayları ve yapılışı

Malzeme olarak 3 renk istenilen marka lif ipi tercih edilmiş

5 numara tığ ve makas

Yapımı ise, modele bakıldığında da anlaşılacağı üzere küçük karelerden oluşmaktadır.

4 fıstık üzerine yapılan karelerimize birleştirme yapılarak ilerliyor
örerken yaprak ve çiçek yapılıyor aralarında.aynı mantıkla devam ediyor. istenilen boyutta yapılabilir. Modelimizin detayı video anlatımını izleye bilirsiniz.

Lif modelleri, lif yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kare çok beğenilen lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ