Kare kalp lif modeli yapılışı

Kare kalp lif modeli yapılışı kare lif modelinde kalp temasının farklı renk seçeneği ile uygulanıp harika lif modelini ister çeyizlik ister hediye olarak yapabileceğiniz örnekler arasında yer alacaktır.

Lif modelleri tığ işi örgü grubunun en beğenilen el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yapılışları video anlatımlı olması öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Kare kalp lif modeli yapılışı

Yeni lif modeli yapılışı

Lifimizin yapılışı için 4 renk lif ipi kullandım

Beyaz zemin üzerine yeşil oranj ve sarı siz isteğiniz renk yapabilirsiniz

Lifimizin yapılışına 8 fıstık yaparak başlıyoruz. 1 Sıra: Üçlü yıldız tekniği yaparak tamamlıyoruz. 2. Sıra:sırada 8 tane beyaz ipimizle üçlü yıldız tekniği yapıyor 9 cu fıstık ta yeşil ipimizle bir tane üçlü yıldız tekniği yapıp sıra sonuna kadar beyaz ipimizle üçlü yıldız tekniği yaparak tamamlıyoruz.

3. Sıra beyaz ipimizle 7 fıstık yapıp 3 yeşil örüp beyaz ipimizle sıra sonuna kadar üçlü yıldız tekniği yaparak tamamlıyoruz. 4. Sıra beyaz ipimizle 6 fıstık yapıp 2 yeşil 1 oranj yapıp sıra sonuna kadar beyaz ipimizle üçlü yıldız yapıyoruz. 5. Sıra beyaz ipimizle 5 fıstık yapıp 2 yeşil 1 oranj 2 yeşil sora sonuna kadar beyaz ipimizle üçlü yıldız yapıyoruz. Aynı mantık ile 17 sıra bu sırayı beyaz ipimizle yapıyoruz Etrafından oranj ipimizle 1 sıra kutu tekniği yapıyoruz 1 sıra beyaz ve oranj ipimizle kenar oyasını 2 li fıstıklar yaparak tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kare kalp lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ