Kare kalpli lif modeli yapılışı

Kare kalpli lif modeli yapılışı hanımların en çok tercih etikleri kare lif modellerine yeni ve güzel bir lif modeli yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Lif modellerinde şekiller ve ebatları değişmektedir. Kare, oval, yuvarlak, uzun farklı bir çok lif modeli yapılmaktadır. Hanımlarımız bir çok modeli tercih ederken kişiye göre de tercihler değişebilir. Orta kısmında kalp şekilleri olan kare lif modeli sizlerle paylaşmak istedim. Umarım severek beğenerek yapabileceğiniz lif çalışması olacaktır.

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça fazla yapılan lif modelleri olmazsa olmazlardan, annelerimiz severek faklı lif modellerini hazırlamaktadır.

Banyo lif modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için kare kalpli lif modeli yapılışı kolay olması ve şık bir lif çalışması sizlere bol siparişler getirmesi dileğiyle, bir çok yeni lif modellerine canimanne.com sayfasına bakarak veya yazımızda ki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tekrar yeni modellerde birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kare kalpli lif modeli yapılışı

Kare kalpli lif modeli detayları ve yapılışı

KARE KALPLİ LİF MODELİ

Yine çeyizlere ve siparişler için bir lif hazırladım. Hem kolay 2 saate biten hem güzel olan lifimiz sizler için hazım.

Kare kalpli lif için Opal marka krem ve mürdüm renk kullandım

Kutu tekniği ile örülmüştür.

6 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

Lif modelini ilk dörde dört kare örüp bir köşesine tekrar yine dörde dört kare örülen. Her İki kare boşluğunu mürdüm renkle örüp tamamladım her rengin üstüne diğer renk ile dört sıra örüp kalp şekli verdim.

Tekrar kalp şekli olan renklerin üstüne yeniden karşıt renkle 3 sıra yine kalp şekli ördüm. Kenar oyası içinde karşıt renkle tek fıstıkla örüp tamamladım.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni paylaşımlar oldukça önemlidir.

Kare kalpli lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ