Kare kutu lif modeli yapılışı

Kare kutu lif modeli yapılışı kolay lif modeli arayanlar için renk renk ip seçimi ile kalan lif iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay kutu tekniği ile yapılan basit lif modelidir. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için en kolay lif örneğidir. Video anlatım oldukça değerli takipçilerimize fayda sağlayacaktır.

Farklı lif çalışmaları için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Takım lif modelleri, tasarım lif örnekleri ve yeni lif çalışmaları için linke tıkladığınızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kare kutu lif modeli yapılışı

Mavi tonları, yeşil ve beyaz renk lif ipleri kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir ve fıstık yaparak başlayalım uç uca iki fıstık yapalım üçüncü fıstık açık fıstık olacak dördüncü fıstığı ilk yaptığımız fıstığa yaparak ikisini bir kapatalım ve küçük kare oluşturmuş olduk ipi kesip diğer renk ip ile devam edelim. Modelimiz uç kısımdan başlayıp yarı orta kısma gelene kadar örülüp sonra orta kısımdan eksilterek uç kısma gelmektedir.

Model aynı teknik ile devam etmektedir. İstediğiniz boyuta gelene kadar yapabilirsiniz. Model anlatımında 12 sıra örülüp sonra orta kısımdan uç kısma aynı teknik ile devam ediyoruz. Kare lif oluşturmuş oluyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, yorumlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kare kutu lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ