Kare kutulu lif modeli yapılışı

Kare kutulu lif modeli yapılışı kare lif modellerini sevenler için kolay oluşu kadar kullanışlı oluşu ile dikkat çekiyor. Özellikle kare lif yapılışlarından vazgeçemeyenler için kare kutulu lif modelimiz sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Banyo lifleri ve satışları hanımlarımız el emeklerinin işi olarak bir çok ev hanımının yaptığı harika iş olmaktadır. Farklı tasarımlar, modeller, örnekler, siz değerli takipçilerimiz için canimanne.com sayfamızda bine aşkın lif modelleri bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

Lif modelimizde istediğiniz lif ipi kullana bilirsiniz. Video anlatımla oldukça kolay bir şekilde örebilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için güzel bir deneyim olacaktır. Sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Kare kutu lif modeliz kız çeyizi için oldukça şık bir lif örneği olarak yerini alacaktır.

Kare kutulu lif modeli yapılışı

Kare kutulu lif modeli detayları ve yapılışı

Kare kutulu lif modeli için gerekli malzemeler

Modelin yapımında 3 renk lif ipi tercih edilmiştir.

5 Numara tığ kullanımı

Alt kısımdan bir dikdörtgen parça yaparak başlıyoruz.

Kutu tekniğiyle örülen modele her parçada renk değiştirerek resimdeki gibi parçaları birleştiriyoruz. Bir sırada ikili fıstık yaptıktan sonra kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif yapımı, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımlar için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Banyo lif modelimiz olan çok gösterişli yıldız lif modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kare kutulu lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
blank
Kare kutu lif modeli yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ