Canım Anne

Kare Lif Modelleri

Kare Lif Modelleri

Kare Lif Modelleri

Demode lif modellerinin yerini artık kare lif modelleri aldı. Kare lif modelleri rahat tutulamayan yuvarlak lifler ve ele çoğu zaman sığmayan uzun lif modellerinden daha çok tercih ediliyor. Kullananların daha kolay kullanılabildiğini dile getirdiği kare lif modelleri çok çeşitli figürlerle karşımıza çıkabiliyor.

Eskiden kullandığımız liflerin yerini göze hitap eden kare lif modelleri aldı. İstenilen figürlerin de daha kolay uygulanabildiği kare lif modelleri gözde olmaya devam ediyor. Kare lif modelleri yapmak istiyorsanız, orta derecede örgü bilgisine sahip olmanız yeterli. Bu niteliği de kare lif modelleri tercihinin bu kadar çok olmasına sebep oluyor.

Hanımların işlemekten keyif aldığı kare lif modelleri değişik şekillerde karşımıza çıkabiliyor. Çeşitli çiçek ve hayvan motifleri ile kolayca işlenebilen kare lif modelleri çocukların da bir numarası. Çocuklar için basit çizgi film karakterleri ve elma gibi meyve figürleri, kare lif modelleri üzerinde daha güzel duruyor. Bu konuda çocuklar için de daha çok istenilen bu lifler ile çocuğunuz için de duş almayı keyifli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca iki kat yapılıp eli içe geçirebilecek şekilde lif yapılmak istendiğinde de kare lif modelleri daha çok tercih ediliyor. Biraz örgü bilerek kare lif modelleri ile harikalar yaratabilirsiniz. Basit bir şekilde istediğiniz tarzda, sade ya da bol bol renk ve motif kullanarak kare lif modelleri işleyebilirsiniz.

Kare Lif Modelleri

Kare Lif Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi