Kare Masa Örtüsü Modelleri

Salon ve mutfaklarda kullanılan masalar eskiden olduğu gibi çok yer kaplamıyor. Hayatın keşmekeşinden ve stresinden yorulan insanlar, evlerine geldiklerinde fazla eşyadan bile sıkılır oldu. Yaşam alanlarını daha minimalist döşeme arzusu da mobilya sektöründe yenilikler yapılmasına sebep oldu haliyle. Evlerdeki yemek masaları açılır kapanır sistemler eklenmesiyle daha bir küçüldü ve artık daha az yer kaplar oldu. Yuvarlak ya da kare fark etmiyor, küçücük masalar aslında içlerinde daha büyük bir masayı barındırır şekilde üretiliyor. Masalar küçülünce hanımların da işleri kolaylaştı elbette. Özellikle evlerini kendi ördükleri dantel örtülerle süslemeyi sevenler, aylarca dikdörtgen bir masa örtüsü örmek için uğraşmıyor. Kare masa örtüsü modelleri günümüzün hem kare hem de yuvarlak masalarında arz-ı endam ediyor.

Tığ işi kare masa örtüsü yapımı dantel bilen hanımlar için keyifli işlerden olacaktır muhtemelen. Kare motifler birleştirilerek örülen masa örtüleri tek parça örmekten daha kolaydır her zaman. Tek parça örgüleri daha ufak ebatlı örtülerinizde tercih etmenizi biz de tavsiye ediyoruz. Modernleşen dünyaya ayak uyduran hanımlar dantellerde de bilgi ve becerilerini sürekli güncelliyor elbette. Kare dantel masa örtüsü örnekleri araştırırken göreceksiniz, artık hiçbir şeyde sınırlar yok. Motif seçiminde özgürce davranıp birbirinden alakasız farklı motifleri bile birleştirip hayal gücünüzü yaptığınız işlere yansıtabilirsiniz. Hatta işinizi daha da kolaylaştıracak şık bir fikir daha verelim. Ördüğünüz kare motifler büyüklüğünde kumaşlar hazırlayıp masa örtünüzü bunları birleştirerek de hayata geçirebilirsiniz hanımlar.

Güzellik ve bakım kategorimizde aradığınız en doğal çözümleri bulacak, hayatınızı kolaylaştıracak bilgilere bu linki tıklayarak kavuşacaksınız. Daha birçok konuda bilgilenmek, öğrenmek ve öğrendiklerinizi uygulamak istiyorsanız sitemizi takipte kalın. Sosyal medya hesaplarınızdan da dostlarınıza önerin ki gittikçe büyüyen ve gelişen bir aile olalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ