Kare Motifli Battaniye Modelleri

Kare Motifli Battaniye Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber battaniyelere olan gereksinimde giderek artmaktadır. Hazır olarak alabileceğiniz battaniye modelleri olduğu gibi aynı zamanda el emeği, el örgüsü ile yapılan battaniye modelleri de bulunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda el emeği ile yapılan parçalar değer kazanmaya ve daha fazla talep görmeye başlamıştır. Sizlerde battaniyelerinizi hazır almak yerine evde kendiniz örebilirsiniz. İster kendiniz için çift kişilik isterseniz de çocuklarınız için tek kişilik isterseniz de bebekler için olan battaniyelerden örebilirsiniz.

El örgüsü battaniye modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Battaniye büyük parçadan oluştuğu için tek parça halinde örmek oldukça güçtür. Bunun içinde daha çok parçaların veya motiflerin birleşmesi ile yapılan battaniyeler tercih edilmektedir.

Son zamanların trend battaniye modelleri arasında kare motifli battaniyeler dikkat çekici olmaktadır. Birden fazla rengin bir arada kullanıldığı kare motifli battaniyeler hem şık görünümü hem de kolay yapımı ile kadınların yeni favorileri arasında yer almaktadır.

Kare motifli battaniye modelleri oldukça çeşitlidir. Sadece iki rengin kullanıldığı modeller olduğu gibi ikiden fazla rengin bir arada kullanıldığı battaniye modelleri bulunmaktadır. Kare motifli battaniyeler tığ örgüsü ile yapılmaktadır. Battaniyenin boyutuna göre parça örülerek tığ veya iğne ile parçalar birleştirilerek battaniye ortaya çıkarılır. Kare motifleri kullanarak ister çift kişilik ister tek kişilik battaniyeler yapabileceğiniz gibi bebek battaniyeleri de örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ