Kare pıtırcık lif yapılışı

Kare pıtırcık lif yapılışı

Kare pıtırcık lif yapılışı renk renk oluşuyla görselliği harika olan lif örneklerine yeni bir model ile siz lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Kalan iplerinizi bu pıtırcık lif yapılışı ile değerlendire bilirsiniz isteyen arkadaşlarımız tek renk olarak yapabilirler renk seçenekleri tamamen sizlerin zevklerine beğenisine kalmıştır. Özellikle kare lif modellerini seviyorsanız kaçırılmayacak bir örnek olmuş, sibelle örgü kanalının ellerine sağlık diyoruz.

Renk renk farklı sıra renkleriyle bir kaç adet yapabilirsiniz. Çeyiz için hanımlar bu lifimizi çok beğeneceklerini düşünüyorum. Yapımı oldukça kolay ve zevkle örülen lif örneğimiz sizler için video anlatımı mevcuttur izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yeni lif öğrenmeye çalışan arkadaşlarımız youtube canimanne.com sayfamızda istedikleri videoları bulabilirler. Ayrıca canimanne.com sitemizden takip edebilirler. Yeni güzel modellerde tekrar görüşmek üzere şimdiden kolay gelsin dileklerimle hoşçakalın..

Lif modelleri, lif yapılışları pıtırcık lif yapılışı için ve daha fazlası ulaşmak için linkimize tıklamayı canimanne.com sayfasını ziyaret etmeyi beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız

Pıtırcık lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu şık lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

blank

Kare pıtırcık lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ