Canım Anne

Karpuz modeli çanta yapımı

Karpuz modeli çanta yapımı

Karpuz modeli çanta yapımı kız çocukları için yapıla bilecek en güzel örgü çanta modelini yapmaya ne dersiniz ?

Karpuz modeli çanta yapılışı oldukça görselliği ile çocukların hoşuna gidebilecek bir örgü modelidir. Farklı renklerde uygulaya bilirsiniz. Elinizdeki iplerinizi değerlendirerek yapılabilecek bir çanta örneğidir.

Bayram yaklaşırken kısa zaman için de yapabileceğiniz çanta modelleri arayan hanımlarımız için karpuz modeli çantamızı tavsiye ediyoruz. Farklı çanta yapılışları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yapılışı video anlatımlı olması yapmak isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni farklı örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Karpuz modeli çanta yapımı

Kullanılan ip tercihinize kalmıştır. Modelde patik ipi kullanılmıştır.

3 Renk ip tercih edilmiştir.

Tığ numarası 6 tercih edilmiştir. Sizlerde elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Süsleme yapımı için siyah boncuk kullanımı,

İlk olarak trabzan başlama yapılmıştır. Youtube kanalında trabzan tekniği başlama bulunmaktadır. Trabzanları istediğiniz gibi 2 li veya 3 lü yapabilirsiniz. İstediğiniz genişlikte çanta enini ayarlaya bilirsiniz.

Modelimiz trabzan tekniği ile yapılan modeldir. Sizlerde eni ve boyunu istediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Diğer çanta modelimiz olan kolay çanta modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Karpuz modeli çanta yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel çanta modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ