Kolay çanta modeli yapılışı

Kolay çanta modeli yapılışı

Kolay çanta modeli yapılışı bayram yaklaşmışken kıs çocukları olanlar için yapılışı oldukça kolay olan kısa sürede örebileceğiniz çanta modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bayram şekeri çanta modeli istediğiniz renk tercihi ile uygulaya bilirsiniz. Kıyafetlerine uyumlu ip renk tercihi ile harika bir çanta modeli olacağını düşünüyoruz.

Yapılışı oldukça kolay olan yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni ve farklı örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kolay çanta modeli yapılışı

Bayram şekeri çocuk çantası

Bayram şekeri çocuk çantası için simli makrome ipi (pırıltı) kullandım. Sizler dilediğiniz ip kullanımını tercih edebilirsiniz.

4 Numara şiş kullanılmıştır.

Haroşa tekniği ve tırabzan çalıştım. Bu çanta için 40 ilmek başlayıp 37 sıra haroşa ördüm, İki katlayıp şeker şeklini verdim. Ağız kısmına trabzanla kilit yerini ördüm, kulpunu örüp bitirdim. Tüm örgü sevenlere kolay gelsin.

Çanta, çantalar, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay çanta modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel çanta modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ