Karpuz motifli lif yapılışı

Karpuz motifli lif yapılışı farklı tasarım arayanlar için karpuz görselliği lif modeline uygulanmıştır. Siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması bir çok arkadaşımızın kolaylı uygulamasına yardımcı olmaktadır.

Lif modelleri günümüzün en çok örülen el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Çeyizler için oldukça fazla örülen lif modelleri farklı model ve örnekleri ortaya çıkmaya devam etmektedir. Sizlerde yeni ve farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Banyo lif modelleri yapıp sipariş alan arkadaşlarımız içinde karpuz lif modeli siparişleri için güzel model olacağını düşünüyoruz. Takım lif çalışmaları veya kare, yuvarlak lif örneklerini için bizi takip etmeye devam ediniz. Yeni lif video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Karpuz motifli lif yapılışı

Karpuz dilimli lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla örülmüştür. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Uç kısımdan başlanan karpuz dilimleri yapıyoruz. Toplam 6 adet dilim yaptıktan sonra fıstık üzerine pipirik yaparak kenar oyasıyla motifleri birleştiriyoruz. Ortadaki boşluğa da 12 yapraklı bir puf çiçek yaparak modelimizi bitiriyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Karpuz motifli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ