Canım Anne

Kaş Çıkarma ve Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaş Çıkarma ve Kalınlaştırma Yöntemleri

Çoğu kadın daha gür, sıkı ve dolu kaşlara sahip olmak ister. Kaşları uzatmak ve gürleştirmek için yapılabilecek doğal yöntemleri içeriğimizden bulabilirsiniz.

Kaşlar bakışı, ifadeyi şekillendiren ve güçlendiren bölgedir. Doğru kaş yapısı yüz görünümü etkilemektedir. Modaya uygun kaş yapıdı, dolgun ve gür kaşlar çoğu kadından iyi durmaktadır. Günümüzde kadınlar istedikleri kaş yapısına sahip olmak için genellikle estetik çözümlere başvurmaktadır. Kaş doldurma, kaş ekme, kaş boyama gibi yöntemleri çoğu kadın kullanmaktadır. Bunların yerine doğal çözümler ile daha doğal ve güzel kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaş Çıkarma ve Kalınlaştırma Yöntemleri

  • Kaşlarınızı hiçbir zaman tam uzamadan yani çıkmadan aldırmayın. Kaşlarınıza şekil vermek ve uzatmak için uzunca bir süre kaşlarınızı aldırmayın. Böylelikle yapacağınız bakımlar daha etkili olacaktır.
  • Saç uzatmada sıkça kullanılan hint yağını kaş çıkarma ve uzatmada kullanabilirsiniz. Hergün düzenli olarak kaşlarınıza ve kipriklerinize hint yağını sürün ve gün boyunca kalmasını sağlayın. Düzenli kullanımda işe yaradığını göreceksiniz.
  • İçerisinde bulunan biyotin sayesinde yumurta sarısı kaşların kolayca uzamasını sağlamaktadır. Bir yumurtanın sarısını ayırın ve iyice çatal ile karıştırın. Daha sonra temiz bir diş fırçası yada maskara fırçası ile kaşlarınıza sürüp bekletin. Bu yöntemi mutlaka hergün uygulayın. Kısa zamanda kaşlarınızın daha gür ve çabuk uzadığını görebilirsiniz.
  • Kaşlarınızda ufak çıkan yerlere bir kaç defa jilet vurun. Jilet kılların daha gür çıkmasını sağlayacaktır. Tahriş olmaması için ise önce vazelin sürün daha sonra tıraş bıçağı ile kılları temizleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ