Kasnak lif modeli yapılışı

Kasnak lif modeli yapılışı farklı lif modelleri arıyorsanız tam adresi canimanne.com sayfası kasnak lif modeli hiç yapmadıysanız öğrenmek çok kolay video muzu seyrederek yapabilirsiniz.

Kasnakta lif nasıl yapılıyor sorusuna cevap olarak sizler için anlatımı detaylı olarak yapım aşamalarını video izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banyo lif yapılışları farklı modeller, güzel tasarımlar, hanımlarımızın en gözdesi el işleri arasında yer alan lif örneklerine yeni bir soluk olabilecek pratik lif yapılışı farklı renklerde yapabileceğiniz. Yeni lif öğrenmek isteyenler için kolaylıkla uygulaya bilirler.

Kenar kısımları kesildiği zaman püskül olarak ayrı bir şıklık veriyor. Yapım kolay ve çok başarılı bir lif çalışması olarak düşünüyorum. Kız çeyizi için bu modeliniz yoksa yapmadan olmaz. Her modelimizin yapılışı gibi görselliği, şıklığı, kullanışı, detayları farklı olduğu için yapmaya değer diye düşünüyorum.

Yeni güzel özel lif örneklerinde tekrar buluşmak üzere şimdiden yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin. Sipariş alıp yapan satan hanımlarımıza bol siparişler dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Kasnak lif modeli yapılışı

Kasnak lif modeli detayları

Plastik dantel kasnağı kullanılmış,

Opal lif ipi

Makas

Plastik iğne kullanımı

İpimizi kasnağın karelerini çivilerini ayarlıyoruz. Şekilde altışar git gel yaparak iki renk saralım. Tekrar üst kısmından yine aynı şekilde ayarladığımız çizgilerde kare şeklini vererek yine saralım. Plastik iğne ile artı kısımlara düğüm atalım. Kasnaktan çıkartıp çivilere gelen doladığımız kısımları keselim. Detaylı yapım aşaması için video muzu izleye bilirsiniz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlarsanız bizleri çok mutlu edersiniz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Kasnak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel değişik lif çalışması için teşekkür ediyoruz.

blank

Kasnak lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ