Kaynanalar çatlasın lif yapımı

Kaynanalar çatlasın lif yapımı cıvıl renklerin bir arada oluşu ile elimizde yaparken mutlu olacağımız bir lif modelidir. Her sırasında farklı renk lif ipi kullanarak kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olan video anlatımlı olarak tüm hanımlarımızın yapabileceği bu güzel modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik lif modeli arayanlar için çok şık lif örneği olan kaynanalar çatlasın lif modelini yapmaya ne dersiniz ?

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız sizler için harika bir lif modeli renkler muhteşem kolay olduğu kadar görselliği ile bir çok sipariş getirecektir. Farklı ve yeni lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz veya yazımızın içindeki linke tıklayarak istediğiniz modele ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatım oldukça fayda sağlayacaktır. En güzel lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kaynanalar çatlasın lif yapımı

Yıldız tekniği çalışılmıştır. Örümcek detayları kullanılmıştır.

Modelimizde 5 renk tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

7 Numara tığ kullanılmıştır. Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Makas,

Sihirli halka ile başlayıp 3 lü dolgulu fıstık uygulaması yapılmaktadır. Toplamda 6 fıstık ve aralarda 1 zincir çekip ilk sırayı tamamlayalım. 2 ci sırada örümcek modeli uygulaması yapılmaktadır. Toplamda üst üst iki örümcek yaparak 12 kısım tamamlıyoruz. Modelimiz örümcek ve fıstık uygulaması ile sırası ile devam etmektedir. Detaylı anlatım için video anlatımı izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kaynanalar çatlasın lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibeller örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ