Kazayağı lif modeli yapımı

Kazayağı lif modeli yapımı farklı örnekleri tercih edenler için harika model olduğunu düşünüyoruz. Bir çok örgü modelinde kullandığımız kazayağı örneğini lif modelinde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok yaptığı el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerinde vazgeçilmezi olmaktadır. Özellikle nişan bohçalarında takım lif modelleri yer almaktadır. Gelin ve damat lif örnekleri de vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde kazayağı lif örneği harika olacaktır. Farklı bir çok lif modelini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Modelimizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kazayağı lif modeli yapımı

4 Renk lif kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

3 Zincir çekip dört dolgulu fıstık dolgusu yapıyoruz. Üst üste üç fıstık yapıp sonrasında iki açık fıstık yapıp birlikte kapatıyoruz. Farklı ip tercihi ile tekrar fıstık tekniği ile kazayağı modelini yapıyoruz. Modelimiz bu şeklide ilerlemektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Kazayağı lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ