Keçe taban çocuk bot patik yapımı

Keçe taban çocuk bot patik yapımı keçenin verdiği özellik olarak çok sıcak tutması kışın çocuklar için en amaçlı bot patik yapılışı olacağını düşünüyorum.

Kışın soğuk havanın verdiği durumların ilk başta çocuklarımız için patikler oluyor. Ayakları üşümesin her anne bende olmak üzere bir patik giydirme sevdamız var. Keçe alt taban olarak doğru seçim hem sıcak oluşu hemde daha güzel durmasını sağlamaktadır.

Keçe taban çocuk bot patik yapılışları oldukça fazla tercih edilmektedir. Erkek çocuk veya kızlar içinde renk değişimi ile yapabilirsiniz. Video anlatımında mavi ton renk seçilmiş sizler istediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Keçeden çocuk bot patik nasıl yapılır diye merak ediyorsanız. Yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Bir çok bot patik, örgü patik modelleri canimanne.com sayfamızda mevcuttur. sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşa bilirsiniz. Yeni tasarım çocuk patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın

Keçe taban çocuk bot patik yapımı

Keçe taban çocuk bot patik detayları ve yapılışı

Keçe taban çocuk bot için 1 çift 28 numara keçe taban tercih edilmiştir.

İp olarak normal patik ipi tercih edilmiştir mavi renk ,

Patiğin boyun kısmı için kuzu ipi kullanılmıştır.

Alt kısım patik kısmını 6 numara tığ kullandım üst kısım kuzu ipi örmek için 0 2.1 numara tığ kullanılmıştır.

Keçe taban üzerine ilk olarak 1 sıra sıkı iğne tekniği diğer sıralarda tırabzan üst kısım kuzu ipinde uzun tırabzan çalıştım.

Keçe, Patik modelleri, çocuk bot patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için beğeni ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Keçe taban çocuk bot patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ