Keçeden Lavanta Kesesi Modelleri

Keçe son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlayan ürünlerden biridir. Kullanım alanı gün geçtikçe artmaktadır. Giyim sektöründe kullanıldığı gibi ev dekorasyonu gibi birçok alanda kullanılmaya başlamıştır. Renk renk keçeler ile sizde harikalar yaratabilirsiniz.

Keçeden yapılan ürünlerden biri de lavanta keseleridir. Almış olduğunuz renk renk keçeleri istediğiniz şekillerde keserek ve süsleyerek birbirinden şık lavanta keseleri elde edebilirsiniz. El becerisi olan her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Sizde rahatlıkla yapabilir, odalarınıza, gardroplarınıza koyabilirsiniz. Lavantanın hoş kokusu sizinde evinizi sarsın isterseniz hemen denemeye başlayabilirsiniz.

  Keçeden lavanta kesesi yapımı oldukça basit ve keyiflidir. El becerisi olan her bayan rahatlıkla yapabilir. Lavantanın yanına farklı baharatlar ve kokulu bitkiler ekleyerek de hoş koku keseleri elde edebilirsiniz. Tek renk keçeden elde edebileceğiniz gibi birden fazla keçeyi de bir arada kullanarak şık ve renkli keçeden keseler elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda keselerinizi süslemek için değişik materyaller de kullanabilirsiniz. Boncuk, inci gibi materyalleri kullanarak şık keseler oluşturabilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi sevdikleriniz içinde yapıp hediye edebilirsiniz.

Son yıllarda lavanta keselerinden oluşan hediyelikler, kınalarda, çocuk görmeye gelenlere verilmektedir. Sizde bu keçeleri para ile almak yerine evde el emeğiniz ile keçeden yaparak hediyelik haline getirebilirsiniz. Ya da keçeden lavanta keseleri yaparak buradan ek gelir elde edebilirsiniz.

  Lavanta kesesi modelleri ve yapılışı için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık modeller arasından dilediğinizi seçip yapmaya başlayabilirsiniz. El becerisi olan her bayanın rahatlıkla yapabileceği keseler, evlerinizin hoş kokması için kaçırılmayacak bir fırsattır. Oldukça ekonomik ve doğal bir çözüm olan lavanta keseleri sizinde evinize çiçek bahçelerine çevirebilir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ