Kel mekik ve iğne oyası yapımı

Kel mekik ve iğne oyası yapımı

Canım anne ailesinden herkese kucak dolusu sevgiler selamlar❤❤❤
sevgili arkadaşlar bu videomuzda mekikle motiflerinin yaptığımız kel mekik motifli iğne oyası havlu kenarı modelini sizinle paylaşıyoruz. Mekik iğne oyası sevenlerin en çok sorduğu sorulardan birinı bu videoda cevapladık, kel mekik ve iğne oyası yapımı nasıl başlanır, nasıl örülür izleyin.

Öncelikle malzemeler

? Havlu

?havluyu uygun renk ip

?motifleri yapmak için mekik

?ipleri kesip yakmak için makas ve Çakmak

? ve tabii ki iğne

gelelim yapılışına…

Öncelikle mekiğimizi kullanarak videoda tüm ayrıntıları anlattığımız kel mekik diye adlandırdığımız motiflerimizi yapıyoruz ve daha sonra herhangi bir ara modeli kullanarak motiflerimizi ekliyoruz mekik motiflerimizi yakarak sağlamlaştırmayı da unutmayalım arkadaşlar…

videomuzu beğenip paylaşarak bizlere destek olmayı unutmayın❤❤❤

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz ve yine her zamanki gibi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş eleştiri ve önerilerinizi bekliyor olacağız….
tüm iğne oyası sevenlere Kolay gelsin arkadaşlar

Kel mekik, iğne oyası ile havlu kenar modeli yapılışı videolu olarak aşağıdaki videoda anlatılmıştır.

Bu videomuzda şu konuların anlatımı yapılmıştır mekik oyası motif birleştirme, iğne oyası ile mekik ekleme, mekik oyası nasıl eklenir, mekik ekleme modelleri, mekik oyası yazmaya nasıl dikilir, iğne ile mekik oyası yapımı, mekik motifli iğne oyası modelleri, tığ ile mekik oyası gibi daha bir konuda detaylar verilmiştir.
Kel mekik ile ilgili aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

Sizler de yaptığınız iğne oyası, havlu kenar modellerini paylaşırken @canimannecom etiketini eklemeyi unutmayın, ayrıca her türlü soru ve öneriler için yorum yapabilirsiniz.

Kel Mekik Motifi Mekikle Ekleme Yapılışı

Kel Mekik İğne Oyası ile Ekleme Yapılışı

Kel Mekik Motifi Tığ ile Ekleme Yapılışı

Web sitemizde iğne oyası veya havlu kenarı ile ilgili binlerce model ve yapılışını bulabilirsiniz, iğne oyası ve havlu kenarı kategorilerini takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ