Kelebek Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Kelebek Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Kelebek örgü yelek modeli yapılışı şiş örgü modelleri sevenler için harika bir örgü modeli olduğunu düşünüyoruz. Örgü modellerinde dolgun ve deliği olmayan örnekleri tercih eden arkadaşlarımız için kelebek örgü yelek modeli aradıkları model olacaktır.

Farklı örgü yelek modelleri sayfamızda oldukça geniş seçeneğe sahiptir. Birbirinden güzel yelek örneklerini bulabilirsiniz. Tığ işi, Tunus işi gibi örgü modellerini tercih edenler içinde yine sayfamızda bir çok modeli ve yelek yapılışı video anlatımlı bulunmaktadır.

Kelebek örgü yelek modeli bebek yeleklerinde farklı renklerde yaparak kız ve erkek bebekleri için uygulayabilirsiniz. Kelebek örgü modelini atkı ve şal modeli olarak hanımlarımız tercih edebililer. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Kelebek Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Model 3 + ve katları ve 2 kenar ilmekten oluşmaktadır.

Modelin ilmek sayısını 3, 6, 9 olarak ayarlamalısınız.

İlk olarak modelinize göre lastik yapabilirsiniz. Modeli kurmaya başlayalım ilk kenar ilmeği örüp 3 ilmeği düz örgü örelim, 3 ilmek ters örgü, sırayı bu şekilde tamamlayalım.

Devamında kenar ilmeği örmeden alalım, düz ilmekleri örgünün ön yüzünde örmeden alalım, sıradaki üç ilmeği ters örgü olarak örelim. Aynı işlemi tekrarlayalım. İlk ilmeği örmeden alalım ve gelen ilmekleri aynı örelim. Aynı işlemi tekrar yapalım ve istediğimiz sıraya gelince kelebek modelini yapıyoruz. Model kurulumu detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Canselin örgü dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Kelebek Örgü Yelek Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ