Kenar oyası istemeyen lif modeli yapımı

Kenar oyası istemeyen lif modeli yapımı kalan lif ipleri ile yapabileceğiniz en güzel renkli lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay görselliği güzel lif çalışmasını çeyizler ve siparişler içinde değerlendirebilirsiniz.

Lif modelleri çok yapan arkadaşlarımız lif ipleri artmaktadır. Lif iplerini değerlendire bileceğimiz ve kenar oyasına gerek kalmadan yapabileceğimiz rengarenk lif modelini video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır.

Farklı lif modelleri, takım lif örnekleri en yeni lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Lif modellerinde örnek içeriğimiz oldukça geniştir. Herkesime hitap edebilecek örnek seçeneği sayfamızda mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örneklere ulaşabilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri oldukça önemlidir. Nişan bohçalarında yer alan lif modelleri yeni tasarım lif örneklerini de hanımlarımız bizlere kazandırmaya devam etmektedir. Yeni lif modellerinde ve video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kenar oyası istemeyen lif modeli yapımı

İp renk seçeneği sizlerin elinizdeki renk sayısına kalmıştır. Çok renkli veya az renk tercih edebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Arta Kalan iplerinizi değerlendireceğiniz çok kolay bir model yaptık. Modelimiz arta kalan iplerle yaptığımız için rengarenk oldular. Üst üste 19 fıstık çekiyoruz. Şeritler şeklinde istenilen kadar örüyoruz. Sonrasında tek renk iple şeritleri tek tek birleştiriyoruz. Kenar oyası istemeyen bir modeldir. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kenar oyası istemeyen lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ