Kendi Cüzdanınızı Kendiniz Yapın

Kendi Cüzdanınızı Kendiniz Yapın

   Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden aksesuarlarımızda bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Hazır olarak alınabilecek birçok aksesuar seçeneğinin yanı sıra örgü aksesuarlarda mevcuttur. El emeği ile yapılmış ürünler yeniden günümüzde moda olmuş ve kullanım alanı gittikçe artmıştır. El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Hazır ürünler gibi belli kalıplarda olmadığı için istediğiniz gibi şekillendirmekte sizin elinizdedir.

Örgü aksesuarların birçok modeli bulunmaktadır. Örgüden yapılan cüzdanlar, çantalar, kolyeleri, küpeler, bileklikler ve daha birçok parça elde edebilmektedir. Kombinelerinize renk katacak daha şık olmanızı sağlayacak örgü parçaları sizde kombinelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Örgü cüzdanların birçok modeli ve örneği mevcuttur. Tek renk iplik ile örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Aynı zamanda ebruli iplikler ile örülen modelleri de vardır. Şiş ile örülen modelleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile yapılan modeller daha fazla tercih edilmektedir.

Örgü cüzdan modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. İpin rengine ve cinsine göre modelleri de değişkenlik göstermektedir. Son zamanlarda özellikle de penye iplikler ile örülen cüzdanlar daha fazla rağbet görmektedir. Cüzdan küçük parçadan oluştuğu için örmesi kolay ve keyiflidir. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. örgü cüzdanları kendiniz için yapabileceğiniz gibi arkadaş veya sevdikleriniz için yapıp hediye de edebilirsiniz. Veya nu işin sürümünü yapıp buradan ek gelir dahi elde edebilirsiniz.

Sizde birbirinden şık ve farklı kolay örgü cüzdan modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse aslında yapımı oldukça basittir. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ