Kendin Yap – Değişik Kolye Modelleri 7 Adet

Kendin Yap Kolye Modelleri 7 Adet

Giydiğimiz kıyafetler, parçalar kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan aksesuarlar, kolyeler de bir o kadar önemlidir. Kombinelerinizi tamamlayacak olan kolyelerinizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? El emeği ve el yapımı ürünlere verilen değerin git gide arttığı günümüzde sizlerde kendi kolyenizi kendiniz tasarlayarak kombinlerinize renk ve değer katabilirsiniz. Kolye yapmak için gerekli olan malzemeleri hobi dükkanlarından veya tuhafiyelerden temin edebilirsiniz. Kolye yapmak aslında sanıldığı kadar zor değildir.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek için oldukça zevkli ve kolay bir uğraştır. Sizlerde el becerilerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak harika kolyeler tasarlayabilirsiniz. Basit bir elbise göz alıcı ve farklı bir kolye ile şahane bir hale dönüşebilir. Sizde bu fırsatı değerlendirmeli ve kendi tarzınızı ortaya koymalısınız.

Kendin yap kolye modelleri oldukça çeşitlidir. Boncuk ile yapılanları olduğu gibi aynı zamanda düğmeden, metal malzemelerden yapılan kolye modelleri de mevcuttur. Dilerseniz tek renk boncuk ile tasarlayabilir, dilerseniz birden fazla renkte boncuğu bir arada kullanabilirsiniz. Boncuklar iri veya küçük olacak şekilde gruplandırdıktan sonra farklı şekillerde, formlarda  yaparak değişik tasarımlar meydana getirebilirsiniz.

Her zaman için kendi el emeğiniz ile yaptığınız ürünler çok daha fazla kıymetlidir. Bunun içinde kendi kolyenizi kendiniz tasarlayın ve kullanın. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak da tasarlayıp, yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ