Tuvalet Kağıtlarını Depolamanız İçin 5 Değişik Fikir

Tuvalet Kağıtlarını Depolamanız İçin 5 Değişik Fikir

Tuvalet Kağıtlarını Depolamanız İçin 5 Değişik Fikir                                                             

Tuvalet kağıtlarını depolamak genelde her bayanının sorunlarından biridir. Şimdi sizlere hem yaratıcı hem de bir o kadar şık olan harika fikirler sunacağız. Sizlerde bunları evinizde uygulayarak tuvalet kağıtlarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz.

 Tuvalet kağıtlarını depolamanız için 5 harika fikir

  • Banyonuz için yuvarlanabilir, tekerlekli hareket edebilen bir sepet almaya ne dersiniz? Böylelikle tuvalet kağıtlarınızı burada depolayabilir, istediğiniz yöne çekebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve şık fikri sizlerde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Alacağınız sepetin rengini banyonuz veya tuvaletiniz ile uyumlu olarak seçerseniz uyum sağlamış olursunuz.
  • Artık kabloları kullanarak tuvaletinizin hemen üstün mini bir sepet inşa ederek asabilirsiniz. Böylelikle tuvalet kağıtlarına ulaşmanız daha kolay olacaktır.
  • Dergi rafını aynı zamanda banyonuzda tuvalet kağıdı depolama alanı olarak da kullanabilir, dekore edebilirsiniz.
  • Örgüden 3 bölmeli tuvalet kağıdı depolama alanı örebilirsiniz. Bunun için simli veya sakallı iplikleri tercih ederek banyonuza renk ve farlılık katabilirsiniz.
  • Lavabonun hemen altına tuvalet kağıtlarının sığabileceği genişlikte kova koyarak içine tuvalet kağıtlarını yerleştirebilirsiniz.
  • Banyo duvarınıza oval, yuvarlak veya kare formda bir çerçeve yapınız. Bu ahşap çerçeveyi banyonuz ile uyumlu olacak renge boyayabilir veya aslını koruyabilirsiniz. Daha sonra bu çerçeveyi banyonuzda uygun olan duvara çivileyiniz. En son olarak da tuvalet kağıtlarını içine yerleştiriniz. Bu fikir hem pratik hem de oldukça şık bir görünüm katacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ