Canım Anne

Kendin Yap – 4 İlginç Banyo Dekorasyon Fikirleri

Kendin Yap – 4 İlginç Banyo Dekorasyon Fikirleri

Kendin Yap – İlginç Banyo Fikirleri

Banyonuzun görünümünden sıkıldınız mı, değişiklik mi istiyorsunuz? O zaman kolları sıvamanın zamanı gelmiş demektir. Pek çok kendin yap projesi sayesinde banyonuza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. İşte sizin için örnek ve fikir oluşturabilecek kendin yap banyo fikirleri arasından bazıları;

  • Eskimiş banyo dolabınızdan sıkıldınız mı? O halde kollarınızı sıvamanın zamanı gelmiş demektir. Öncelikle eski dolabınızı zımpara ile zımparalayınız. Ardından ise dilediğiniz renk ile boyayarak, vernikleyiniz. Bu yeni renk banyonuza bambaşka bir hava katacaktır. Eski sıkıcılığından da kurtulmuş olacaktır.

kendin-yap-ilginc-banyo-fikirleri

  • Banyonuz için havlu askılığını kendiniz yapmaya ne dersiniz? Bu fikir güzel olduğu kadar da kolaydır. Eski ahşap sepetleri duvara monte ediniz. Ardından havlularınızı içine rulo yaparak yerleştiriniz. İşte bu kadar kolay bir yöntem ile banyonuza farklı ve bambaşka bir hava katabilirsiniz.

kendin-yap-ilginc-banyo-fikirleri

  • Banyonuz için makyaj düzenleyici veya makyaj dolabı yapmaya ne dersiniz? Bunun için gerekli olan büyük, eski ve derin bir resim çerçevesi olacaktır. Öncelikle çerçeveyi zımparalayınız arından orta kısmına makyaj malzemelerini yerleştirebilmeniz için bölmeler yapınız. Bölmeleri de zımparaladıktan sonra beyaz veya dilediğiniz renge boyayınız. Ardından yapmış olduğunuz düzenleyiciyi duvara monte ederek makyaj malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz.

kendin-yap-ilginc-banyo-fikirleri

  • Banyo duvarınız için kumaş sepetler yapmak oldukça iyi bir fikirdir. Kumaştan sepetler yapınız ve ardından vida ile duvara monte ediniz. İçine banyonuz için gerekli olan bakım ürünlerini yerleştiriniz.

kendin-yap-ilginc-banyo-fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ