Kendin Yap – Kapı Süsü Modelleri 10 Adet

Kendin Yap Kapı Süsü Modelleri

Birçok kadının vazgeçilmezleri arasında yer alan kapı süsleri son zamanlarında trendleri halini almayı başarmıştır. Kapı süslerini hazır olarak almak yerine evde kendiniz yapabilirsiniz. Artık malzeme ile veya her evde bulunabilecek basit malzemeler ile harikalar yaratabilirsiniz. İşte sizin için topladığımız birkaç kendin yap kapı süsü modelleri arasından bazıları şunlardır;

  • Fon kartonu veya kartonu kullanarak şık bir kapı süsü yapabilirsiniz. Fon kartonu parmağınız ile katlayarak yapıştırınız. Ardından yapıştırdığınız parçaları bir araya getirerek dizayn oluşturunuz. Kendinize özgü dokunuşlar ekleyerek kapınıza asınız.
  • Kozalakları kullanarak şık ve farklı bir kapı süsü yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle kurdelelerin uçlarını birleştiriniz. Ardından alt kısmına kozalakları bağlayınız. Birleştirdiğiniz yerden kapıya asarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz orijinalini bozmaya bilir, dilerseniz ise kozalakları sprey boyaya ile boyayarak farklı bir hava katabilirsiniz. Takımınızın rengine veya gökkuşağı gibi her birini farklı renge boyayabilirsiniz.
  • Harf kapı süsünü kendiniz yapmaya ne dersiniz? Öncelikle istediğiniz harfi kartona çizerek kesiniz. Ardından ise harfin üzerini çiçekler, motifler, boncuklar veya taşlar ile süsleyiniz. Ardından yapmış olduğunuz kapı süsünü kapınıza monte edebilirsiniz.
  • Ponponların kullanım alanı son zamanlarda oldukça artmıştır. Sizde bu akımı ayak uydurarak evde artan kalın ipleriniz iler renkli ponponlar yaparak şık bir kapı süsüne dönüştürebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ