Kendin Yap Mandal Abajur Yapımı

Kendin yap projelerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Bu projeler sayesinde evimizde kullanmadığımız eşyaları değerlendirdiğimiz gibi aynı zamanda var olan eşyaları başka başka şekillerde ve alanlarda da kullanma imkanı bulmaktayız. Ev dekoruna renk katan abajurların hazır olarak satılanlarının yanı sıra aynı zamanda el emeği, kendin yap projeleri ile yapılan modelleri de mevcuttur. Bunlardan biri de mandallar ile yapılan abajur modelleridir.

kendin-yap-mandal-abajur-yapimi

Kendin Yap Mandal Abajur Yapımı

 

Kendin yap mandal abajur projesi oldukça basit, keyifli ve oldukça da kullanışlı olması açısından birçok kişi tarafından denenmiş ve beğenilmiştir. Mandalları doğal halleri ev renkleri ile kullanabileceğiniz gibi odanızın renkleri ve havası ile uyumlu renklere boyayarak da kullanabilirsiniz. Renk renk veya tek renk boyamış olduğunuz mandalları üst üste, yan yana dizerek şık bir abajur elde edebilirsiniz. Aynı zamanda boş bir abajur iskeletini kullanarak kenardan başlayarak mandalları abajura sabitleyerek kaplayabilirsiniz. Hem orijinal hem de bir o kadar şık bir abajur elde etmiş olursunuz. Mandallar ile yapmış olduğunuz abajurları yatak odanız için kullanabileceğiniz gibi çocuk odalarınız içinde tercih edebilirsiniz. Hatta çocuklarınız ile beraber etkinlik olarak planlayarak yapabilirsiniz. İstedikleri renklere boyamalarına izin vererek beraber yapıştırıp odaları için şık bir abajura dönüştürebilirsiniz.

kendin-yap-mandal-abajur-yapimi

Kendin Yap Mandal Abajur Yapımı

Evde el emeği, göz nurunuz ile yapmış olduğunuz mandal abajur projenizi kendi eviniz için yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdikleriniz için hediye olarak da yapabilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ile yapılan ürünler hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetli, değerlidir. Sizde sevdiklerinizi bu şekilde mutlu edebilir, sevindirebilirsiniz.

kendin-yap-mandal-abajur-yapimi

Kendin Yap Mandal Abajur Yapımı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ