Kese lif modeli yapımı

Kese lif modeli yapımı

Kese lif modeli yapımı lif modellerinde tarzı aralar için, yaptığımız lif modellerinine farklı bir çalışma olan hasır kese lif modeli isterseniz sabunluk olarak kullana bileceğimiz çok şık tasarım olan kese lif yapılışı siz değerli takipçilerimize sunuyorum.

Yuvarlak, kare lif modellerinden sıkılanlar için değişik bir örneğimiz olan kese tarzında, çok şık olan lif yapılışını video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz. Yeni öğrenecek arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır.

Renk seçenekleri ve tığ seçimleri sizlerin tercihlerine kalmıştır. Farklı renklerle yapabilirsiniz, sevdiklerinize armağan edebilir, kendiniz için de banyonuzda en güzel aksesuar olarak kullana bilirsiniz.

REKLAM ALANI

Lif örnekleri hanımlarımızın en sevdikleri el işlerinde birinci sırada yer almaktadır. Çok sevilen lif yapılışları her geçen zaman dilimizde sınır tanımadan en güzel tasarımlarla siz değerli lif sevenlere ulaşıyor. Sizlerde beğeni ve paylaşımlarla destekleyerek videolarımızın devamını sağlaya bilirsiniz.

Yeni güzel lif çalışmalarında tekrar buluşmak üzere şimdiden yapacak arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Hoşçakalın.

Kese lif modelinin detayları  

♦ Kese lif modelinde 5 renk ip tercih edilmiş,
♦ Kartopu ve bonbon kristal ip kullanılmış,
♦ 5 Numara tığ seçeneği ile örülmüş,
♦ 11 Fıstıkla başlayan modelimiz yılsız ve kutucuk tekniği kullanılmış,
♦ Şeritler şeklinde, fıstıklar yapılarak orta kısmına hasır şekli veriliyor.
♦ Modelimiz iki parçadan yapılarak kese şekli veriliyor.

               ⇓

Lif modelleri, lif örnekleri ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız

Kese lif modeli / Hasır örgü modeli yapılışını video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Instagram da Nezen örgü sayfasına aittir. Kendilerine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

blank

Kese lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ