Kilolarınız Mutluluğunuz Olsun

Evet, kilolu olabiliriz! Evet, birileri bunu yadırgıyor olabilir! Ama bizler buna alışıp bunu kabullenmeliyiz! Ne zaman mı? Gerçekten o herkesin dönüp baktığı kilolarımızdan kurtulmak için yapılabilecek her şeyi yaptığımızda. Eğer ki vücut yapısı itibari ile kilo veremiyorsanız, yaptığınız doğum nedeni ile kalıcı kilolara sahipseniz, kullandığınız ilaçlar sizi normal kilonuzdan olmanız gerekenin çok daha üstüne taşıdıysa ve eski halinize dönemiyorsanız kendinizi bu şekilde tıpkı şuan olduğunuz gibi kabullenin! Bu sizsiniz! Sizin bedeninize kimsenin karışmaya hakkı yoktur ve sizler de kimseye bu hakkı vermeyin.  Kilolu kadınların en çok yaşadığı problem çevresindeki insanların yargılayıcı bakışlarıdır. Bu bakışlara mahal vermeden biz de tıpkı onlar gibi yaşayıp onlar gibi giyinebiliriz. Şişman kadın kıyafetleri satan birçok butik bulunmakta ve gerçekten ilerleyen tekstilin de katkısıyla kusurların rahatlıkla örtüldüğü birçok rahat kıyafet bulunmakta.  Büyük beden kıyafetler eskiden her ne kadar baştan sağma yapılıyor olsa da şuan son model kıyafetler biz büyük beden kıyafetlere göre uyarlanıyor.

canım anne-151

Kendimizi daha iyi daha mutlu hissedebilmek için zaman zaman diğer zayıf kadınlardan bir farkımız olmadığını herkese göstermek istiyoruz. İşte bu yüzden bizler için kıyafetler çok önemli. Onlar bizim ruhumuzun aynası oluyor ve çevremizdekilere aslında içimizde nasıl bir kadın barındırdığımıza dair ufak sinyaller veriyor.

Özgüven bizim gibi kadınlar için oldukça önemli. Ne kadar güzel görünürsek kendimizi o kadar iyi hissederiz. Bu yüzden somurtup bir köşede özensizce oturmak yerine kendimize son model büyük beden kıyafetler alıp bir an önce çeki düzen vermeliyiz. Hadi ama kalk şimdi o oturduğun yerden ve bir aynanın karşısına geç, kendine ne kadar güzel olduğunu söyle. Çünkü öylesin!

canım anne-152

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ