Kır çiçekli uzun lif yapılışı

Kır çiçekli uzun lif yapılışı

Kır çiçekli uzun lif yapılışı bahar çiçekleri yaz teması lif modeline taşınmış uzun lif modeline çiçek detayları oldukça yok yakıştığını düşündüğümüz lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri el işleri modelleri arasında en çok örülen tığ işi modelidir. Bir çok arkadaşımız youtube kanalına video anlatımını takipçileri için yayımlamaktadır. Video anlatımlarda modellerin kolaylıkla uygulanmasını sağlamaktadır. Çeyizlik lif örnekleri arayan arkadaşlarımıza ayrıca video anlatımlar fayda sağlamaktadır. Sayısız video anlatım ve lif örneği bulunmaktadır.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olduğu kadar sipariş alan ören hanımlarımız içinde önemlidir. Bir çok yeni modele sipariş alarak müşterilerine sunmaktalar. Yeni tasarım lif örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Son moda lif modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak birçok lif çalışmasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kır çiçekli uzun lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Makas

Yıldız ve kutu tekniği ile örülmüştür.

İlk olarak uç uca 4 fıstık beyaz ip ile 4 fıstık sarı ip ile yapalım beşinci fıstık ile kenar fıstık yapıp üçlü yıldız tekniği ile devam edelim. Orta kısma gelince beyaz ip ile üçlü fıstık ile sırayı tamamlayalım. Sıra başında tekli fıstık yapıp kapatalım ve üçlü fıstık yapıyoruz. Yeşil ip ile üçlü fıstık yapıp yaprak detayını uyguluyoruz. Model orta kısımdan başlayıp çiçek detayıyla devam ederken uç kısma doğru eksiltmeler olacaktır kenar detayları yapılmaktadır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kır çiçekli uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ