Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı

Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı

Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı oldukça kolay örülen harika görselliği olan fıstık tekniği yapılan tığ işi örgü modelidir. Tunus işi sevenler için bebek battaniyesi yapımında basit örnek arayanların tercih edeceği örnek olacaktır. Farklı örgü teknikleri içinde kullanabilirsiniz. Lif modeli olarak, bebek örgülerinde uygulayabilirsiniz.

Tunus işi fıstık tekniği oldukça kalay örgü modelidir. Renkli ip ile çalışabilirsiniz, tek renk ip ile sade görselliği kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde renk modele göre uyum yakalamak örneğin daha güzel görüntüsünü sağlamaktadır. Özellikle bebek battaniye modellerinde açık renkler kullanımı örneğine göre daha çok yakışmaktadır. Erkek ve kız bebeklerde aynı battaniye modelini kullanılacaksa kız ve erkek bebeğe gidecek renk seçimi yapılmaktadır.

Bebek battaniyesi modelleri için yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Sayfamızda video anlatımlı baştan sona anlatımlı en güzel bebek battaniye modelleri mevcuttur. Sayfamızın içeriğine bakabilirsiniz.

Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı

Tunus işi lif , battaniye modeli

Lif ipi

Tığ

Tunus şişi

Makas

İstenilen lif ve ya battaniye boyunda zincir çekip üstüne tırapzan yapılıyor. Tırabzan üstüne, Tunus şişi ile fıstıklar yapılıyor. Lif yada battaniye boyutunda istenilen boyutu tamamlayıp bitirilir. Sade ve renk renk örülebilecek bir modeldir. Detaylı anlatımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Tunus işi, bebek battaniye modelleri, tığ işi örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tunus işi fıstıklı battaniye modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ