Kırçiçeği lif modeli yapımı

Kırçiçeği lif modeli yapımı

Kırçiçeği lif modeli yapımı yeni güzel bir lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Şirin mi şirin renklerin canlılığıyla kırçiçeklerini bizlere hissettiren lif modeli banyomuza çok yakışacaktır. Modelimiz tasarımı muhteşem lifler kanalına aittir üç boyutlu bir çalışma olarak yapılmıştır, lif modelleri sevenler için, gösterişi ve yapının zevkli olacağı kırçiçeği modelimiz çok sevilecektir.

Lif modelimizin yapılış

İplerimiz kartopu kristal kullanılmış,

Tığ seçimi 3 numara

Sizler istediğiniz ip ve tığ seçeneklerini kullana bilirsiniz.

Yapılışı gayet kolay video anlatımı sizi yönlendirerek kolayca yapmanıza yardımcı olacaktır, ilk olarak 18 sıra fıstıkla başlayan, sonra 4 satır beyaz devam ediyor, yeşil zemin hazırlanıyor 2 satır düz devam etmiş, pembe ile devam edilip, tek satır beyaz, sarı tomurcuk yapılıyor, tekrar 5 satır beyaz, yeşil dallar, yapraklar yapılıp, kenar pıtırcıkları yapılıp bitirilmiş, çeyiz ve kendimize, hediye vermek için çok güzel bir lif modelimiz şimdiden kolay gelsin beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız. Tekrar yeni modellerde görüşmek üzere hoşçakalın.

Lif modelleri, lif örnekleri, lif modelleri yapılışı, bine yakın modellerimizle canim anne sayfamıza bekliyoruz daha fazlası için linke tıklamanız yeterlidir.

Kırçiçeği lif modeli video anlatımlı buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Muhteşem lifler kanalına bu güzel lif modeli çok teşekkür ederiz.

 

blank

Kırçiçeği lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ