Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Estetik yaptırmadan doğal yollarla göğüs büyütme nasıl yapılır, ne kadar süre de göğüs büyütülür içeriğimizden bulabilirsiniz.

Genetik faktörler ve fiziki yapı nedeniyle çoğu kadının göğüs büyüklüğü küçüktür. Özellikle fiziği ile uyumlu büyüklükte göğüse sahip olmayan kadınlar bu durumdan oldukça şikayetçidir. Gelişen estetik teknolojisi sayesinde artık küçük göğüsleri büyütmek veya büyük göğüsleri küçültmek çok basit bir hal almıştır. Ama çoğu kişi bıçak altına yatmak ve bunun için para vermek istemediği için doğal yolları tercih etmektedir.  Evde doğal yöntemlerle küçük göğüsleri büyütmek için denenmiş yolları aşağıdan detaylı olarak bulabilirsiniz.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

  • Göğüs büyümesi için östrojen hormonunu arttırıcı şekilde beslenmek gerekir. Bunun için özel bir tarif olan rezene tohumu çayını tüketebilirsiniz. Kaynar suda 1 tatlı kaşığı rezene tohumu demleyin daha sonra içerisine bal koyup tüketin. Düzenli kullanımda göğüslerin daha dolgun olacaktır.
  • Buğday tohumu yağını bir miktar elinize alın ve daha sonra yavaş dairesel hareketler ile masaj yapın.  Düzenli olarak göğsünüze masaj yaptığınızda bir süre sonra daha dolgun bir hal alacaktır.
  • Aynı şekilde çemen otu yağı da göğüs büyütücü etkiye sahiptir. Çemen otu yağını bir miktar elinize aldıktan sonra kenarlara dairesel masajlar yapın.
  • Son olarak beslenmenizde protein ağırlıklı beslenin. Yumurta, tavuk, fasulye ve börülce gibi protein kaynağı olan besinleri sıkça tüketmeye özen gösterin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ