KİRPİK UZATMAVE GÜRLEŞTİRME YOLLARI NELERDİR

KİRPİK UZATMAVE GÜRLEŞTİRME YOLLARI NELERDİR

Kadınların bakım konusunda taviz vermeden düzenli bir süreç izlediğini herkes iyi bilir. Birçok konuda uzmanların tedavi şeklinde sunulan bitkisel bakım sırları ve bu sırlar için yapılacak uygulamaların anlatılmasıyla kadınlar kendi evlerinde de bakım yapabilir hale gelişmişlerdir. Özellikler yüz bölgesinde uygulanan bakımlar dikkat edilmesi gereken bakım sırları içerir. Yüz bölgesinde göz altı torbaları, akne ve sivilceler, kırışıklar ve özellik kaşların bakımı önemlidir. Her derdin devasının bulunduğu günümüz tıp alanında ve doğal bitkilerin sırlarının çözüldüğü dönemdeyiz. Kirpikleri dökülen, seyrek olan bayanlar için birkaç uzaman tavsiyesi söyleyebiliriz. Kirpik uzatma ve gürleştirme yolları nelerdir? Denildiğinde akla ilk olarak saç dökülmelerine, tüy azalmalarına ve bakım için canlılık için sürekli olarak kullanılan badem yağı gelir. Bu yağ bütün bitkisel ilaç satan yerlerde bulunur. Düzenli olarak kaş ve kirpiklere sürüldüğünde etkisini kısa bir süre sonra göreceğiniz bu yağ bitkisel bir mucize gibidir. Çoğu bayan ve erkeklerin kullandığı badem yağı saç gürleştirme de , seyreklerin yok olmasında, saçlara canlılık katmada kullanılır. Günde bir iki kez temiz bir makara fırçası ile uygulayabileceğiniz bu yağın iyi oranda iyileştirme sağladığını sizde göreceksiniz.

Kirpik uzatma ve gürleştirme yolları nelerdir? Bir diğer yöntem olara söyleyebileceğimiz bitkisel karışım sarımsak ve zeytinyağı olacaktır. Zeytin yağının parlak bir görünüm sağladığı ve saçları beslediği çok iyi bilinir. Sarımsak da bütün hastalıklarda ve bağışıklık güçlendirme de antibiyotik niyetine kullanılan nadir sebzelerdendir. Bu iki karışım kaşların ve kirpiklerin uzamasında ve gürleşmesinde bir hayli yardımcı olacaktır. Yalnız sarımsağın gözle teması biraz alerjik veya yanma kızarma gibi deri sorunlarını beraberinde getirebileceğinden sarımsağı iyice ezip makara yardımıyla kullanılmalıdır.

Kirpik uzatma ve gürleştirme yolları nelerdir diye sorulduğunda eğer itkisel bir ilacı kullanmak istemiyor veya daha pratik hemen anında çözüm istiyorsanız gerçeğinden ayırt edilemeyen takam kirpikleri kullanabilirsiniz. Bu kirpikler altında yapıştırıcı madde ile kirpiklerinize yapışarak gerçek bir kirpik algısı yaratır. Daha sonra kullanımı bittikten sonra göz kapaklarını yıkamanız gerekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ