Kız çocuğunuz var ise mutlaka izlemelisiniz. Şok olacaksınız !!!!!

Kız çocuğunuz var ise mutlaka izlemelisiniz. Şok olacaksınız !!!!!

Merhabalar sevgili www.canimanne.com takipçileri anneler ve babalar. Yabancı bir ülkede “Sosyal Medya Tehlikeleri (Sosyal Deney Çocuk Hırsızı)” konulu yapılan sosyal deney ile sonuç tüm anne ve babaları dehşete düşürüyor…

Ülkemizde de çok meşhur kelimeler den … Beni kızım yapmaz.. Benim Kızım çok akıllı. Ben kızıma güveniyorum… gibi kelimelerin alt üst edildiği. Bir video çalışması.. Deney de Coby Persin kanal sahibi 10 ile 15 yaş arası kız çocuklarının aileleri ile anlaşıp ben kızınızı erkek arkadaş olarak facebook dan ekleyeceğim. Ve onu benimle gelmesine ikna edeceğim der.. Tüm anne ve baba benim evladım yapmaz öyle bir şey diyor. Olayın ne kadar ümitsiz ne kadar çaresiz olduğunu kendi gözleri ile görüyorlar. Lütfen sevgili anne ve babalar çocuklarımız saatlerce internette neler yapıyor kimler ile konuşuyor. Takip edelim bu bizlerin doğal haklarıdır. Onları gözleyip gözetlemek, kollamak ve korumak durumundayız. Yoksa üzülen yine bizler olabiliriz. Yavrucaklarımız Cem Garipoğlu, Süphi Altindöken  gibi canilerin ellerine düşebilir. Allah korusun ! Amin.

Günümüzün vazgeçilmezi sosyal medya aslında ne kadar tehlikeli hepimiz biliyoruz.

 Özellikle küçük yaştaki çocuklar için bu tehlike çok daha fazla olabiliyor.

Ve ne yazık ki burada da sosyal deney olarak kaydedilmiş görüntülerin çarpıcı gerçekçiliği ile durumu bir kez daha izliyoruz.

Güvenmek güzeldir. Ancak tedbir almak daha da güzeldir. Yarın üzülmemek için bugün den tedbirimizi alalım… Allah tüm çocukları tecavüzcü, pedofili sapıkları gibi tüm kötülüklerinden korusun Amin. Amin Amin.

Türkçe Altyazılı İzle

İngilizce İzle

Çocukları her an bekleyen tehlike
Çocukları her an bekleyen tehlike
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ