Kirpikler Nasıl Uzar ve Gürleşir? Vazelinle Kirpik Uzatma

Çoğu kadının hayalini kurduğu uzun ve gür kirpiklere sahip olmak için neler yapmalı, vazelinle kirpik uzatma yöntemini sizler için derledik.

Kadınlar takma kirpik veya estetik uygulamalar yaptırmak yerine genellikle doğal yöntemler ile kirpik ve kaşlarını uzunlaştırıp gürleştirmek ister. Estetik uygulamalar ve takma kirpikler hem sağlıksız hem de pahalı yöntemlerdir. Bunun yerine çok hesaplı ve sağlık olan doğal yöntemler ile bunu yapabilirsiniz. Kirpikler nasıl uzar ve gürleşir diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kirpikler Nasıl Uzar ve Gürleşir?

  • Eşit miktarda badem ve hint yağını karıştırıp bir şişe içine boşaltın. Her gece temiz bir maskara veya pamuk ile kaşlarınıza ve kirpiklerinize bu karışımdan sürün.
  • Zeytinyağı kıl çıkarma konusunda oldukça etkilidir. Zeytinyağını da aynı şekilde kirpik ve kaşlarınıza uygulayabilirsiniz.
  • Aloa vera birçok alanda kullanılan faydalı doğal bir bitkidir. Aloe vera jelini rimelinizin içine koyabilir veya bir temiz maskara yardımı ile kirpiklerinize sürebilirsiniz.
  • Bir miktar argan yağı içerisine limon kabukları bırakın. En az bir gün bekledikten sonra bu yağı kirpiklerinize ve kaşlarınıza sürün. Düzenli kullanımda gözle görülür şekilde kirpiklerinizin daha uzun ve daha gür olduğunu fark edeceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ifkxtKSPNKc

Vazelinle Kirpik Uzatma

Vazelinle kirpik uzatmak için temiz bir maskara fırçasını vazeline batırın. Daha sonra gözünüze girmeyecek şekilde kirpiklerinize ve kaşlarınıza sürün. Vazelin kirpik ve kaşlarınızı besleyecek, gürleştirecek, kısa zamanda uzamasını sağlayacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=PpUOoEkwwi8

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ