Kısa sürede bebek yeleği modeli yapılışı

Kısa sürede bebek yeleği modeli yapılışı kolay tığ işi bebek yeleği nasıl yapılır ? detaylı anlatımlı yelek modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi bebek yelekleri kolay yelek modeli arayanlar için harika görselliği olan kız ve erkek bebeklerde tercih edebileceğiniz modeldir. Renk seçimini değiştirerek yapabilirsiniz. Trabzan ve fıstık uygulaması ile yeni öğrenecek arkadaşlarımızın rahatlıkla yapacağı model olacaktır. Video anlatımlar da yeni öğrenmek isteyen hanımlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır. Ayrıca sayfamızda bebek yelek modelleri geniş içeriğe sahiptir. Yazımızdaki linke tıklayarak modellerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede bebek yeleği modeli yapılışı

Malzemeler: 2 renk Alize Happy Baby bebe yünü (1 er yumak yeterli oluyor)
4 numara 2.5 mm tığ
Makas

Yapılışı: 85 zincir çekerek başladığımız yelek modeli 1 yasa uyumlu olarak hazırlanmıştır. Çektiğimiz zincir üzerine küçük küçükler yaparak ilk sırayı oluşturuyoruz. 33 boş kutucuk elde edip ikinci sırada basta ve sonda bir kutu boş olarak ördükten sonra 3 kutu içine ikili trabzan olarak 7 tane trabzan örüyoruz. Aradaki geçişlerde boş kutular örüyoruz. Yeleğin arkasında 9 tane olacak şekilde model uygulayıp ön kısımlarda 3 model üzerinden yine arka uzunlukta ön parçaları örüyoruz. Kenarlarda farklı renk ip ile fıstık uygulaması yapıp ikinci sırada ördüğümüz fıstıkları kenarla da koltuk altını ayırdıktan sonra diğer fıstıklarda birleştirme işlemi yapıyoruz. Yakada da 3 sıra fıstık ördükten sonra kenar oyası yaparak yeleği tamamlıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz.

Bebek yelekleri, örgü bebek yeleği yapılışı, tığ işi bebek yeleği nasıl yapılır hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Denemek lazım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kısa sürede bebek yeleği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ