Kıyafette Renk Kombini Derdine Son

Kıyafette renk kombini derdine son bulduran fular modelleri ile kombin yapmak için uğraşmanıza gerek yok. Özellikle kendi yapacağınız şık fularlar ile harika kombinler elde edebilirsiniz. Farklı ve şık fular modelleri ile kıyafetlerinizi tamamlamak artık çok moda.

Fular şıklığı kıyafetlerimizi tamamlayan bir detaydır.  Mevsimsel dönüşlere uygun olarak kullanacağınız fular modelleri ile şıklığınıza hoş bir hava katabilirsiniz.  Özellikle kış aylarında hem sıcak tutacak, hem şık bir görüntü elde edeceğiniz örgü fular modelleri çok moda ve bu moda geçecek gibi değil. Evde kendi imkanlarınızla da yapabileceğiniz bu şık fularlar için fazla vakit harcamanız da gerekmiyor. Kalın iplerden elde edeceğiniz şık fularları ister tığ ile ister şiş ile isterseniz de ellerinizle yapmanız mümkün.

canım anne-107

Fular kadın şıklığını tamamlayan en sık kullanılan aksesuarlardandır. Artık yaz-kış demeden fular kullanmak çok moda. Üstelik kendi fular modelinizi kendiniz yaratabilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde fular yapmak çok kolay ve pratik. Kıyafetlerinizde kombin sağlamak için fular kullanmak alışkanlığa dönüşen bir hobiye davet ediyor.

Fular yapımı hem zevkli, hem kolay, hem de çok ekonomik.  Kalın ipliklerden renkli fularlar yapmak size keyif vereceği gibi bunu bir hobi haline de dönüştürebilirsiniz. Fular yapmak için ister kalın ipler isterseniz ince tüller, şifon ve ipek parçalar kullanabilirsiniz. Yaz aylarında tül, şifon ve ipek şallar çok rahat kullanılıyor.

Fular yapmak için eski şifon bluzlarınızdan, ipeklerinizden faydalanabilirsiniz. Evdeki giymediğiniz kıyafetlerinizi değerlendirmek sizi ayrıca da mutlu edecektir . Çeşitli fular modelleri arasından kendi zevkinize göre kıyafetlerinizi tamamlayacağınız, kombin yapacağınız fular modelleri  yapmanız çok kolay.

canım anne-105

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ