Elbise ve Etek Modelleri

Bebek elbiseleri, çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Özellikle de son zamanlarda tekstil sektörünün gelişmesiyle beraber çeşitleri hayli artmıştır. Kız bebekleri için elbiseler vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Pembe, pastel renklerde, cıvıl cıvıl,çiçekli, allı pullu, tüllü bir çok çeşidi vardır. Hazır alınan elbiseler olduğu gibi el işi, örgü model de elbiseler de yapılmaktadır. Eskiden moda olan el örgüsü elbiseler yeniden canlanmış ve günümüzdeki yerini almıştır. Eskiyi ve yeniyi buluşturan en tarz stil elbise modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elbise ve Etek Modelleri

Son yıllarda örgü bebek elbiseleri çok fazla rağbet görmekte ve kullanılmaktadır. İstenilen renkte, desen de ve tarz da bebek elbise modeli bulmak mümkündür. Her geçen gün yeni modeller, motifler yeni tarzlar ortaya çıkmaktadır. Eğer siz de kendiniz bebeğinize bir elbise yapmak istiyorsanız sitemizden kolay bebek elbise modelleri olan resimlerimize göz gezdirebilirsiniz. Eminim sizin de aklınızı çelecek bir elbise modeline rastlayacak ve bir an evvel sizde örmeye başlayacaksınız. İlk bakışta zor gibi gelse de aslında yapımı çok basit olan bu elbiseler çok da kullanışlı ve tarz görünmektedir. Sizde eğer kendiniz örmek istiyorsanız sitemizdeki elbise modellerine göz atabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçip istediğiniz renkte başlayabilirsiniz. Ya da modellerimize sizde kendinizde bir şeyler katarak yeni stiller, modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Elbise modelleri değişkenlik göstermektedir. Pamuklu ipten örülen kışlık elbiseler olduğu gibi genellikle yaz aylarında kullanıma uygun olan tığ işi bebek elbiseleri de mevcuttur. Tığ işi ile yapılan dantellerin yeniden moda olduğu günümüzde tığ ile yapılan bebek elbiseleri de büyük ilgi kaynağı durumuna gelmiştir. Siz de sitemizde ki tığ işi bebek elbiselerine göz gezdirebilir istediğiniz modeli seçip, istediğiniz renkte iple örmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ