Kolay ve kullanışlı lif modeli yapılışı

Kolay ve kullanışlı lif modeli yapılışı

Kolay ve kullanışlı lif modeli yapılışı kutu tekniği ile örülen harika lif modeli yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kare lif modelleri sevenler için orta kısmı detaylı severek uygulayabileceğiniz dört renkli lif modelidir. Lif modelleri geniş örnek seçeneğine sahiptir. Farklı lif modelleri yine sitemizde mevcuttur.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız için lif modelleri oldukça önemlidir. Yeni modeller takip edilerek uygulanıp çeyizler için siparişler alıp en güzellerini uygulanmaktadır. Çeyizler için lif modelleri son zamanlarda çok ilgi görmektedir. Nişan bohçalarında yerini almaktadır. Damat lif modelleri ve takım lif çalışmaları en çok talep görenler arasındadır. Peki sizler hangi lif modellerini tercih ediyorsunuz ? yazımızdaki linke tıklayarak lif örneklerine ulaşabilirsiniz..

Kolay ve kullanışlı lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: İlk olarak orta uç uca iki fıstık yapalım üç ve dördünce fıstık ile son fıstığı birleştirip orta kısma oluşturalım, ikinci sırada ipi kestiğimiz yerden ekleyip beyaz ip ile devam ediyoruz. Uç uca altı fıstık yapalım yedinci fıstık açık fıstık bir boşluk atlayıp bir sonrakine fıstık yapıp ikisini birlikte kapatalım, üç zincir çekip fıstık dibine batalım aynı şekilde yine kafes yapıyoruz üç kafes oluşturmuş olduk üç zincir dibine batalım tekrar üç zincir fıstık içine geçiş sağlayalım yine uç uca altı fıstık yapıp yedinci fıstık ile kafesleri oluşturalım aynı işlem ile dört köşeye uyguluyoruz. Devamında kırmızı renk ip ile ara kısımları fıstık ile tamamlıyoruz. Dört köşe içinde aynı işlemi uyguluyoruz.

Siyah ip ile beyaz uç kısım detayları yapıp beyaz ip ile kutu tekniği çalışıp lifin istenilen boyuta gelene kadar örelim, detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kolay ve kullanışlı lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ