Kız Bebek Odası Örnekleri

Kız bebeklerinizin odasını güzel bir şekilde tasarlamak ve dekore etmek için aşağıda yer alan örnek fikirlere göz atabilirsniz.

Kız bebeklerin ve çocukların kullanabilmesi için çoğu aile evinde fazla odası var ise onlar için ayırır. Kız bebekler için genellikle daha süslü ve canlı tasarımlar tercih edilir. Dekorasyon firmalarına binlerce lira para vermek yerine siz kendiniz daha ekonomik bir şekilde dekore edebilirsiniz. Odanızın büyüklüğü ve hangi renkleri kullanmak istediğiniz dekore ederken önemli konulardır. Eğer oda küçük ise odayı daha iyi değerlendirip geniş göstrecek fikirleri uygulamanız gerekir. Eğer oda büyük ise iyi bir şekilde ve kullanışlı olacak şekilde değerlendirmek gerekir.

Kız bebek odalarında genellikle pembe ve kırmızı tonlar tercih edilmektedir. Ama klasik renklerin dışına çıkıp diğer tonları kullanarak ta dekore edebilirsiniz. Görsellik kadar odayı nasıl değerlendirdiğinizde önemlidir. Oda kullanışlı olmalı ve kız bebekler büyüdüğünde daha büyük yatak ve benzeri eşyalar geldiğinde alan yeterli olmalıdır. Sürekli odasının dekorasyonunun değişmemesi için ilk aşamada bunları düşünmeniz gerekir.

Eğer oda küçük ise yatak ve dolabın birlikte kullanıldığı örneklere bakabilirsiniz. Oda geniş bir alana sahip ise zaten dekore etmek sizin için çok zor olayacaktır. Aşağıda yer alan kız bebek odası örneklerini inceleyerek kendi evinizde kullanabilirsiniz.

Kız Bebek Odası Örnekleri

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ