Kız Bebekler İçin Örgü Elbise Modelleri

Kız bebekler için örgü elbise modelleri tığ işi ve şiş örgü modellerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Resim görselleri ve video anlatımları olan bebek elbise modellerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Sitemizde birbirinden güzel kış ve yaz için bebek elbise modellerini bulabilirsiniz.

Örgü elbise, bebek elbise modelleri, tığ işi elbise modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı elbise modelleri için linke tıklayabilirsiniz.

Kız Bebekler İçin Örgü Elbise Modelleri

blank
Tunus işi elbise modeli

Tunus işi bebek elbise modeli

REKLAM ALANI

2 Yumak ip kullanılmış pamuklu ip seçimi tercih edilmiştir.

4 Numara Tunus tığ seçimi

2 Adet düğme

1 Metre kurdela kullanımı

İlk olarak 70 zincir çekelim her zincir içinden ilmek çıkartalım. Toplamda 70 ilmeği geri toplayalım. Toplarken pıtırcık yapıyoruz. 2 Örüp 4 zincir çekip pıtırcık yapıp sıra sonuna kadar devam edelim. Etek ucunda kalp detayı vardır. Modeli detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

 

blank

1 Yaş uyumludur.

Orta kalınlıkta bebe yünü kullanımı

İp ve elinize yatkın tığ seçimi

İlk olarak 80 zincir çekip başlayalım, trabzan tekniği roba kısmında uygulanmıştır. İkinci sırada on trabzan ve çift batarak arttırma uyguluyoruz, yirmi trabzan çift batalım, tekrar yirmi trabzan yine çift batalım, yirmi trabzan ve çift batalım son olarak on trabzan yapıyoruz. Üçüncü sırada yine aynı teknik ve arttırma olacak, dördüncü sırada iki ucu birleştirip trabzan yapıyoruz ve arttırma devam etmektedir. Toplamda yedi sıra örelim.

Devamında kol kısmı ayrımı ayarlayıp model kurulumu ön kısım çiçek detayı yapılmaktadır. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nebaha guller dedi ki:

    kırmızı çilekli elbisenin anlatımını yayınlarmısınız

  2. nebaha guller dedi ki:

    çokkolay anlaşılır anlatımınız var elinize sağlık kolay gelsin

BİR YORUM YAZ