Kız çocukları için atkı yapılışı

Kız çocukları için atkı yapılışı

Kız çocukları için atkı yapılışı oldukça kolay olan bir o kadarda güzel atkı bere modelini takım olarak yapabileceğiniz tığ işi atkı yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Farklı renk seçeneği ile mont, kaban, hırka modellerine uyumlu çalışabilirsiniz.

Tığ işi atkı yapılışı arayan arkadaşlarımız için güzel model olduğunu düşünüyoruz. Vede kolay model arayan yeni öğrenen hanımlarımız içinde modelimiz uygundur. Video anlatımlı olması oldukça fayda sağlamaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı atkı modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kız çocukları için atkı yapılışı

İstediğiniz ip seçimi

3 mm Tığ seçimi

Makas, iğne

Hazır ponpon kullanımı

İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayalım. İkili tırabzan uygulaması yapılmıştır. Tek detayı uzun ilmeği çekiyoruz. Zincir sonuna kadar aynı işlemi yapalım. Yapmış olduğumuz tırabzanların karşısına aynı işlemi uyguluyoruz. Üçüncü sırada kutu tekniği kafesler yapıyoruz. Son olarak kenar detayı süsleme işlemi yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Atkı modelleri, örgü atkı modeli, çocuklar için atkı yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan tığ işi Kedi modeli atkı yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kız çocukları için atkı yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ