Canım Anne

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Kız Çocukları İçin Örgü Bere Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile beraber bere ve atkılara olan ihtiyaçta artmaktadır. Hazır olarak satılan bere modelleri olduğu gibi aynı zamanda örgü bere modelleri de mevcuttur. Özellikle de örgü bereler daha fazla sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Çünkü örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir.

Örgü bere örnekleri oldukça çeşitlidir. Erkek çocukları için olan örgü bereler olduğu gibi kız çocukları içinde örülen örgü bereler mevcuttur. Aynı zamanda yetişkinler içinde örgü bereler yapılmaktadır.

Kız çocukları için örgü bere modelleri oldukça çeşitli ve fazladır. Tek renk iplik kullanılarak örülen bereler olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde mevcuttur. Tığ işi örgü ile örülen bereler olduğu gibi aynı zamanda şiş ile örülen kız çocuk bereleri de bulunmaktadır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

  Kız çocukları için örgü bere örnekleri arasında ebruli iplikler ile yapılan berelerde oldukça fazlasıyla tercih edilmeye başlamıştır. Aynı zamanda da simli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık ve farklı berelerde örebilirsiniz.

Kız çocukları için yapacağınız bereleri sade şekilde yapabileceğiniz gibi gösterişli olarak da yapabilirsiniz. Daha gösterişli ve şık bereler yapmak için inci, boncuk ve kurdele gibi materyallerde yararlanabilir veya tığ işi örgü ile çiçek, yaprak gibi motifler yaparak ekleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi