Kolay bebek battaniyesi yapımı

Kolay bebek battaniyesi yapımı kız ve erkek bebekler için yapılabilecek tığ işi en kolay battaniye modelidir. Su taşı modelinden kolay bebek battaniye yapımı renk seçimini farklı seçerek uygulayabilirsiniz. Yeni anne adaylarının hazırlıkları arasında yeni doğan çantası ve kıyafetleri hazırlanmaktadır. Yün el işleri de olmazsa olmazlardandır. Battaniye modelleri de en kullanışlı bebek ihtiyaç listesinde yer alırken…Kış bebekleri içinde el örgüsü battaniyeler sıkça örülenler arasındadır. Tığ işi veya şiş örgü bebek battaniye modellerini sayfamızdan örnek seçimlerine bakabilirsiniz.

Bebek battaniye modellerinde tercihiniz tığ işi mi ? şiş örgü modeller mi ? iki tekniği de seçebilirsiniz. Tığ işi modeller güzel şık motif ile yapılan battaniye seçimi puset ve bebek arabalarının üst kısmında kullanımı oldukça güzel görünmektedir. Özellikle dışarıda kullanım için en detaylı örnek seçimini anneler özenle seçerek hazırlamaktadırlar.

Denizci battaniye modeli, şiş örgü kadife ipten örülen model ve farklı video anlatımlı modeller için linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kolay bebek battaniyesi yapımı

İstenilen marka bebek ipi kullanabilirsiniz.

Elinize ve ipinize uygun tığ (modelimiz 2 mm tığ ile örüldü)

İstenilen ölçü de zincir çekilerek modelimiz kuruluyor. Trabzanlar çekilerek yarım çiçek şeklinde motiflerimizi giderek örülüyor. Her sıra kendini tekrarlıyor. İstenilen boyuta gelindiğinde kenar uygulamasına geçiyoruz. Aynı modelden kenar kısmına da yaparak bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacaklara kolaylıklar diliyoruz.

Battaniye yapımı, bebek battaniyesi yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Bebek battaniyesi yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ