Kolay Bebek Elbisesi Yapılışı ve Anlatımı

Kolay bebek elbise yapılışı ve anlatımı.. Mevsimlik ve kışlık bebek elbise modellerini yazımızın içinde anlatımlı bulabilirsiniz. Bebek elbise modelleri kolay ve şık modellerdir. Küçük kız çocuklarına çok yakışan elbise modelleri annelerin tercihinde olmaktadır. Video anlatımları izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bebek elbise modeli, kumaş elbise modeli, örgü elbise yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kolay Bebek Elbisesi Yapılışı ve Anlatımı

blank
blank
Elbise görünümlü yelek yapımı

4 Renk ip kullanılmıştır.

Beden genişliğinin iki katı olarak istediğiniz yaş için uygulayabilirsiniz.

Model anlatımına ilk olarak istediğiniz incir sayısını ayarlayabilirsiniz.

Yelek modelinin üst kısmı Tunus işidir. Devamında tığ işi yapılmaktadır. Tırabzan tekniği uygulanmıştır. Model kurulumu yapılmaktadır. İstediğiniz renk tonlarını ayarlayarak yapabilirsiniz. Sonrasında yaka, kol kısmı ayarlayıp omuz için şerit örüyoruz. Detaylarını video anlatımında izleyerek örneğimizi yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

blank
blank

1,2 Yaşa uygun roba yapılmıştır.

İp olarak bebe ipi kullanılmıştır.

Tığ numarası ipe uygun olarak tercih edebilirsiniz.

İlk olarak 80 zincir çekelim ve yalancı trabzan uyguluyoruz. Çekmiş olduğumuz her zincire batalım. Sıra sonunda 3 zincir çekip dönelim ve 11 üçlü trabzan yapalım, iki zincir çekip bir boşluk atlayıp trabzan yapalım ve üç zincir çekip aynı noktaya batalım iki zincir bir boşluk atlayıp trabzan yapalım, devamında 21 üçlü trabzan yapalım, tekrar zincir çekip aynı işlemi uygulayalım 13 trabzan yapıp aynı artırma tekniği yapıp 11 trabzanı yapıp sırayı tamamlayalım.

Devamında trabzanları yapalım artırma noktalarında yine trabzan ve zincir detayları ile devam eden roba kısmını istediğimiz büyüklüğe gelene kadar örelim. Kumaş detayı içinde istediğiniz kumaşı seçebilirsiniz. Boyunu ve enini kendi tercihinize göre ayarlayarak roba kısmına dikilecektir. Elbisenin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ