Canım Anne

Kolay Ev Dekorasyon Fikirleri – Kendin Yap

Kolay Ev Dekorasyon Fikirleri – Kendin Yap

Ev dekorasyonunuzda farklılıklar yaratmak için kendiniz yapacağınız yaratıcı fikirler ile evinizi bambaşka bir yere dönüştürebilirsiniz.

Çoğu kişi kendin yap projelerini hobi olarak yapmaktadır. Eliniz kendin yap projelerine yatkın ise basit bir şekilde ev dekorasyonunuzu yenileyebilir farklı tasarımlar ile dikkat çekebilirsiniz. Kendin yap projeleri insanların görsel yetisini geliştirdiği gibi becerilerini de geliştirmektedir. Ekonomik bir şekilde evinizde farklı ve güzel dekorasyonlar yapmak için tek ihtiyacınız gereken kullanmadığın ürünleri kendin yap projeleri ile geri dönüştürmek. Meraklısı için kolay ev dekorasyonu fikirleri;

Saksılarınızı Renklendirin

Yeni başlayanlar için saksıları renklendirmek güzel bir başlangıç olacaktır. Evinizin dekoruna uygun renklerde boyalar alıp saksılarınızı renkli renkli boyayıp üzerinize istediğinizi gibi desenler çizebilirsiniz. Ya da saksılarınızın kenarını danteller ile kaplayıp evinizde romantik bir hava oluşturabilirsiniz.

Duvarlarınıza Tarzınızı Yansıtın

Evlerimizdeki boş duvarlar yaratıcı olmak için en iyi alanlardır. Duvarlarınıza yaratıcılığınızı konuşturarak kendin yap projeleri ile farklı bir hava katabilirsiniz. Dondurma çubukları ile kar taneleri yapıp daha sonra beyaza boyayıp okuma köşenizin olduğu duvara asabilirsiniz. Duvarlara isterseniz keçelerden süsler yaparak da tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Lamba ve Abajurları Baştan Yaratın

Ev dekorasyonunun belki de en vazgeçilmez ihtiyaç duyulan aksesuarları olan lamba ve abajurları renklendirerek modern bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz abajurların üzerine beğendiğiniz bir şeklin bilgisayardan alınmış çıktısı ile ve toplu iğne yardımı ile dekore edebilirsiniz. Lambaların ise sarkıttığınız kablolarını renkli boyalar ile boyayarak, hasır iple sararak dekore edip evinizin havasını küçük dokunuşlar ile değerlendirebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ